• Hírlevél

    Hírlevél feliratkozás

    Értesüljön elsőként a nyilvánosság előtt exkluzív ajánlatainkról, újdonságainkról és az aktuális divattrendekről!

  • Elérhetőség

Elfelejtett jelszó

Kérjük, adja meg a bejelentkezéshez használt e-mail címét és elküldjük a jelszómódosításhoz szükséges információkat a megadott e-mail címre.

0

A kosár üres.

ÁLLÁS

Ha érdekli az elegáns férfidivat világa és szeretne egy dinamikus és kreatív csapatban dolgozni Magyarország első DIGEL Márkaüzletlében, akkor várjuk jelentkezését!

Jelenleg a következők pozíció(k) betöltésére keresünk munkatársakat:

FÉRFI RUHÁZATI ÉRTÉKESÍTŐ (teljes- és részmunkaidőben)

Feladatok és felelősség

A vásárlók magas színvonalú, személyre szabott kiszolgálása

Termékekkel kapcsolatos tanácsadás

Az áru érkeztetésében, kihelyezésében, a leltár felvételében való aktív közreműködés

Pénztár kezelése

Üzlethelyiség folyamatosa tisztán tartása

Adminisztrációs feladatok

Elvárások

Legalább középfokú végzettség

Minimum 2 év férfi ruházat értékesítésben szerzett tapasztalat

Öltöny értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Divat iránti szenvedély és kiváló stílusérzék

Kommunikációképes angol nyelvtudás

Alap szintű számítógépes ismeretek

Igényes megjelenés

Kiváló kommunikációs képesség, csapatszellem

Amit kínálunk

Igényes munkakörnyezet egy elegáns üzletben

Kellemes légkör egy lendületes csapatban

Előrelépési lehetőség szakmailag

Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

Biztos munkahely egy stabil cégnél

Versenyképes fizetés

Forgalom utáni jutalék

Fényképes önéletrajzot, valamint egy rövid kísérő levelet várunk a következő e-mail címre: allas@digelstorebudapest.hu